Python Ci nie straszny?

Świetnie! Właśnie znalazłeś pracę, którą polubisz. Nie czekaj i wyślij nam swoje CV teraz!

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań algorytmicznych i funkcjonalnych
  • Refaktoryzacja i poprawa wydajności oprogramowania
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Testowanie jednostkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie Informatyka lub pokrewnej
  • Potwierdzone doświadczenie praktyczne w zakresie wytwarzania aplikacji internetowych i usług sieciowych w języku Python
  • Znajomości wzorców projektowych i dobrych praktyk przy produkcji oprogramowania
  • Umiejętność posługiwania się m.in.: Flask-AppBuilder, jQuery, jinja2, ReactJS, bower, CSS, SQL
  • Zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły
  • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym lub wyżej

W zamian za to oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat/B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie do 10 000 zł netto (uzależnione od umiejętności)
  • Pracę w nowoczesnym biurze z młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Hektolitry kawy prosto z ekspresu ?

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fx-Tronik Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Komornikach przy ul. Kolejowej 171  zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.