Staż? Jestem na TAK.

Odbywając u nas staż nie tylko zwiększasz swoją wiedzę, ale także zdobywasz cenne na rynku pracy doświadczenie i szansę na dalsze zatrudnienie!

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań algorytmicznych i funkcjonalnych
  • Refaktoryzacja i poprawa wydajności oprogramowania
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu
  • Testowanie jednostkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu studenta w dziedzinie Informatyka lub pokrewnej
  • Podstawowej wiedzy na temat języka Python
  • Chęci i motywacji do zdobycia wiedzy
  • Zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły
  • Posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym lub wyżej

W zamian za to oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie w przedziale 3500-6000 zł netto (uzależnione od umiejętności)
  • Pracę w nowoczesnym biurze z młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Hektolitry kawy prosto z ekspresu ?

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fx-Tronik Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Komornikach przy ul. Kolejowej 171  zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.