O Firmie

Beztła_mniejsze

Jeden zespół - wiele osobowości.

FX-Tronik jest młodą, prężnie działającą firmą zajmującą się automatyzacją produkcji w szerokim jej znaczeniu. Firma powstała w 2013 roku
w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na tego typu działalność. Nowe technologie, urządzenia wspomagające i usprawniające procesy technologiczne, a także najnowocześniejsze systemy sterujące – wszystko to i jeszcze więcej jest przedmiotem naszej codziennej pracy.

Projektujemy z głową.

Każda maszyna, którą stworzyliśmy, powstała w wyniku burzy mózgów i wielu pomysłów na jej wykonanie. Nigdy nie idziemy na skróty i dbamy o to, aby nasze produkcje były funkcjonalne, estetyczne, praktyczne i ekonomiczne. Wierzymy w istotę pracy zespołowej i umiejętności naszych pracowników, dzięki czemu efekty są często lepsze od zamierzonych.

Jesteśmy dla wszystkich.

Swoje projekty realizujemy dla największych krajowych i zagranicznych firm. Nie ograniczamy się tylko do działalności na rzecz firm produkcyjnych. Projektujemy i wykonujemy urządzenia oraz aplikacje, które mogą się przydać także mniejszym odbiorcom. Przy realizacji zleceń korzystamy
z najnowszych technologii i rozwiązań tak, aby zapewnić optymalne rozwiązania.

Chcesz z nami współpracować?

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Niezależnie od tego, czy chcesz z nami pracować, stać się naszym inwestorem lub po prostu kupić nasze maszyny, zapraszamy do kontaktu z FX-Tronik.